Targi Ślubne - maj 2015

Obrączki zdarzenia: Dzień Otwarty

Obrączki ślubne tworzone z Einzigartigkeits gwarancją. Ale jak to działa?

W ciągu dnia "Dzień Otwarty" w warsztacie jubilerskim w Dolnej Wsi pierścieni Zurych są tworzone z Einzigartigkeits gwarancją. Co to jest i jak to działa? Wszystkie pytania, które mogą mieć narzeczeni przed ślubem na to wyjątkowe obrączki są odbierane w dniach 11 i 12 stycznia 2014.
Obrączki ślubne, ślub i wesele

Wedding Rings zdarzenia: 11-12, styczeń 2014Wizyta w warsztacie jubilerskim daje narzeczeni mają zaufanie do nauki wszystko o tworzeniu tego specjalne obrączki. Kto złoto, srebro, platyna nie wystarczy, jeśli chcesz nosić coś naprawdę osobistego i unikalnego do jego palcu, ktokolwiek to warto zainwestować trochę czasu w znalezieniu ślub chce nosić przez wiele lat, radzimy tej okazji do postrzegania , Na obrączki w platyny lub białego złota, lub tradionellste wszystkich możliwości, pierścień 18 lub 14 karatowego żółtego złota, dla wielu narzeczonych nie dłuższych czego tak naprawdę chcą. Teraz również w wyborze obrączek znacznie bardziej osobowość narzeczonego un, indywidualne dokładnie to, co tych dwoje ludzi ciągnie drugą. I właśnie tak wyjątkowy, jak miłość tych dwojga ludzi do siebie, tak jak wyjątkowa ^ n powinny być wspólne dla kobiet obrączki.

Ślub i małżeństwo razem okazja, na której narzeczeni będą pamiętać przez długie lata. Nie tylko dlatego, że są, jak nowożeńcy pierścienie wprowadziły na palcu i nie czułem się od tego momentu jako małżeństwo.
Ślub z obrączki

Wymianę obrączki na podczas ceremonii ślubnej, nie musi być śmiertelnie poważny imnmer Świadomość Angeles Gen szczęście, ten film jest tego najlepszym przykładem.